KAIZEN OTOMASYON SİSTEMLERİ ANDON, POKA-YOKE, MANİPÜLATÖR

Andon sistemleri tasarlıyor ve kuruyoruz. Böylece fabrika içinde oluşan hatalardan anında haberdar olma, hatanın kaynağını belirleyebilme, sesli ve ışıklı ikaz sistemleri ile ilgilileri uyarma ve tüm hareketleri veri tabanında kaydederek raporlanmasını sağlıyoruz.

Poka-Yoke sistemleri tasarlıyor ve kuruyoruz. Böylece istenmeden de olsa çalışanların dikkatsizlikleri sonucu oluşan hataların, kusurlu parça ve ürünlerin üretilmesini engelleyecek iyileştirmeler (basit otomasyonlar) yapıyor ve işlemin hatalı olup olmadığı yerinde belirleyerek hatalı ürünün bir sonraki prosese geçmesini engelliyoruz.

Manipülatör sistemleri tasarlıyor ve kuruyoruz. Böylece bir parçayı veya yükü rahat bir şekilde, kullanıcının yorulmadan veya zorlanmadan rahatça kaldırmasını ve hareket ettirmesini sağlayabiliyoruz. Önemli nokta ise hazır ürünler yerine tamamen yerine özel olarak butik şekilde tasarlıyor, üretiyor ve kuruyoruz.

Komple dönüşüm projeleri veya Yeni Hat tasarlarken bu sistemleri kullanabildiğimiz gibi sadece belirli noktalarda da lokal olarak çalışabiliyoruz.

Referanslarımız

Erasys’in beraber çalıştığı partnerlerini inceleyebilirsiniz.

Erasys Blog

Erasys yazarlarından keyifli okumalar yapabilirsiniz.

0216 455 19 12

Bilgi Toplumu Hizmeti

Sosyal Medya

Menu