KOMPLE YALIN DÖNÜŞÜM PROJELERİ

Herhangi bir sektördeki herhangi büyüklükteki firmalarda ‘’Komple Yalın Dönüşüm’’ projeleri gerçekleştirmekteyiz.

Biz, firmalara özel butik şekilde, her firmanın kendi yapısına uygun olarak firmalarda dönüşümü planlayarak, firma çalışanlarıyla birlikte aşama aşama firmayı dönüştürüyoruz.

Bu dönüşüm esnasında, ülkemiz insanının genel özelliklerine göre, firmanın bulunduğu sektöre göre, büyüklüğüne göre, çalışan profiline ve başka etken ve özelliklerine göre tamamen butik ve sahada sonuç garantili uygulama yapıyoruz. Çalışma yaptığımız –özellikle ilk 500’deki- firmalarda daha önce yapılmış başarısız Yalın Üretim ve Kaizen çalışmalarının negatif etkilerini de ortadan kaldırarak gerçek bir dönüşüm sağlıyoruz.

Bu çalışmalar kapsamında, Genel Kaizen Uygulamaları, Hat Tasarımları ve Uygulamaları, Hücre Sistemleri, Kanban Destekli İç ve Dış Lojistik Sistemleri, TPM Uygulamaları, Yalın Ambar, Otomasyon Entegrasyonları, AGV (Automatic Guided Vehicle – Kendinden Yürür Araç), Andon, Poka-Yoke Sistemleri, Kara-Kuri Sistemleri, Manipülatörler, Kalite Çalışmaları, Eğitim ve Ölçme-Seçme Standları Tasarımı ve Kurulması, Tim Liderlerinin Eğitimleri vs. gibi her konudan firmanın sadece ihtiyacına özel şekilde gerekli olanlar gerektiği kadarıyla ve de butik olarak hayata geçirilmektedir.

Her biri kendi konusunda uzmanlaşmış kırkın üzerinde uzmanımızla sahada sonucu görene kadar birlikte çalışıyoruz. Sürekliliği sağlıyoruz.

Hedefimiz kısa bir sürede doğrudan firmaların bilançolarını olumlu anlamda oynatmaktır.

Referanslarımız

Erasys’in beraber çalıştığı partnerlerini inceleyebilirsiniz.

Erasys Blog

Erasys yazarlarından keyifli okumalar yapabilirsiniz.

0216 455 19 12

Bilgi Toplumu Hizmeti

Sosyal Medya

Menu