Kurumsal

BİZ KİMİZ

18 yıllık tecrübe ve uzmanlığımızı kullanarak Yalın üretim ve Kaizen felsefesini, bugüne dek kullanılan yöntemlerden farklı olarak, sadece teorik olarak anlatmayıp ülkemiz firmalarına ve çalışanlarına göre adapte ederek sonuç odaklı bir şekilde fabrikalarınızda  ekibinizle birlikte uyguluyoruz. Böylelikle, soyut olan bilgi, sizlerin iş süreçlerinize somut olarak yansıyor. Üç ila altı ay içerisinde de sonuçlarını kar tablonuzda somut olarak görmenizin yolunu beraberce açmış oluyoruz. Her fabrikaya ve her prosese göre  butik olarak çözümleri belirleyip hep beraberce sahada uygulamaya ve kalıcılığını sağlamaya çalışıyoruz. Verdiğimiz hizmet sonucunda sizi rakiplerinizden farklı bir yere konumlandırıp  daha karlı, verimli bir işletmeye sahip olmanızı sağlıyoruz.

BİZ EĞİTMEN veya DANIŞMAN DEĞİLİZ, BİZ UYGULAMACIYIZ. Sizin ekibinizle birlikte mutlaka sonuç alıyoruz ve tasarruf garantisi veriyoruz.

Tablonun genelinde ise Türkiye’nin rekabet gücünü artırıp ülkemizin dünyanın önde gelen sanayi ülkelerinden biri haline gelmesi yolunda katkı sağlamış oluyoruz.

Referanslarımız

Erasys’in beraber çalıştığı partnerlerini inceleyebilirsiniz.

Erasys Blog

Erasys yazarlarından keyifli okumalar yapabilirsiniz.

0216 455 19 12

Bilgi Toplumu Hizmeti

Sosyal Medya

Menu